Dom Kredytowy NOTUS S.A. pojawił się na rynku usług finansowych w Polsce w 2004 roku i obecnie jest jednym z trzech największych brokerów produktów bankowych. Firma posiada około 50 placówek w dużych miastach i oferuje niezależne pośrednictwo finansowe. Pomaga klientom wybrać odpowiednie kredyty, lokaty i fundusze inwestycyjne spośród funkcjonujących obecnie na rynku. Eksperci udzielą pomocy w porównaniu oferty banków. Pomogą w optymalnym dopasowaniu produktu bankowego do możliwości i założonych celów. Dzięki usługom Domu Kredytowego NOTUS klient podejmie decyzję związaną z finansami opierając się na rzetelnej wiedzy ze świadomością, jak przedstawia się w tym zakresie oferta banków w Polsce.

Dom Kredytowy NOTUS S.A.
ul. Marszałkowska 76
00-517 Warszawa
tel.: +48 22 59 63 963
fax: +48 22 59 63 990

NIP: 5252286547
REGON: 015644697

Internauci odwiedzający nasz serwis najczęściej pytali o:
– DK Notus pomoc przy pożyczkach hipotecznych
– DK Notus badanie zdolności kredytowej

Pomoc ekspertów kredytowych DK Notus obejmuje miasta w których zlokalizowane są oddziały oraz mają swoje biura eksperci mobilni:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do firmy DK Notus, umożliwiające sprawdzenie warunków kredytów, lokat i funduszy inwestycyjnych. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu szybkie-pozyczki.info i ma charakter wyłącznie poglądowy.